Alagözler Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde, Nurettin Alagöz tarafından 2009 yılında kurulmuş olmakla birlikte; sektörün öncü kuruluşlarından aldığımız güçle sizlere hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Profesyonel sigortacılık hizmetini, uzman kadromuzla ihtiyaçlarınızı analiz ederek, en hızlı şekilde ve kaliteli hizmet politikamız doğrultusunda sizlere sunuyoruz.

Geçen zaman içinde sizlerin memnuniyeti ve zaman kaybı yaşamadan en güncel hizmeti almanız için çalıştık ve aynı hassasiyet ile hareket etmeye devam ediyoruz.


Misyonumuz

Sigorta alanında sahip olduğu bilgi birikimini, ürün altyapısını, güvenilir hizmet anlayışını, güçlü teknoloji ve insan kaynağını yenilikçi bakış açısıyla sürekli geliştirmek; herhangi bir olumsuzluk halinde zarara uğrayan sigortalılarımıza hissettirmeden kayıplarını karşılamak ve yarattığı değerlerle müşterileri, iş ortakları, paydaşları ve çalışanları için tercih edilen sigorta acentesi olmaktır.


Vizyonumuz

Ülkemizde lider, ihtiyaç duyulan her noktada var olan, en çok tercih edilen, öncü, yenilikçi, bölge coğrafyasında faaliyet gösteren bir acente olarak değer üretmektir.